Arthur Krrupp "London" bestick i rostfritt stål

Arthur Krrupp
Arthur Krrupp
Arthur Krrupp
Arthur Krrupp
Arthur Krrupp
Arthur Krrupp
Arthur Krrupp
Arthur Krrupp

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARTHUR KRUPP, "London", bestick, ca 119 dlr, rostfritt stål, Österike, bestående av: 46 matskedar, 37 matgafflar, 36 matknivar, stämplade Arthur Krupp 18-10, längd på gaffel ca 20, kniv 23,5, sked 18,5 cm

Smärre brukssltiage, mindre repor kan förekomma

609659

2019-01-31