Bruno Mathsson fåtölj Jetson
2019-01-31
609660
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Jetson", Dux, ullklädsel, nackkudde, förkromad benställning, retursnurr, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, skador, fläckar, viss rökdoft