Bruno Mathsson fåtölj Eva

Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva
Bruno Mathsson fåtölj Eva

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Eva", fåtölj, 1900-talets andra hälft, stomme av bok, sits av flätad sadelgjord, brännmärkt ´´Bruno Mathsson By Dux", sitthöjd ca 40 cm

Slitage, sadelgjord med klösmärken på baksida, rökdoft

609663

2019-01-31