Sekretär senbarock 1700-tal

Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal
Sekretär senbarock 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SEKRETÄR, senbarock, Stockholmsarbete, 1700-tal, 5 lådor med inredning, fanér i valnöt, höjd ca 102, 110x57 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken, klaff med omfattande skador

609671

Päivämäärä:

2019-01-31