Sekretär senbarock 1700-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SEKRETÄR, senbarock, Stockholmsarbete, 1700-tal, 5 lådor med inredning, fanér i valnöt, höjd ca 102, 110x57 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken, klaff med omfattande skador
609671
Päivämäärä:
2019-01-31