Barometer klocka Pilot Marine

Barometer klocka Pilot Marine
Barometer klocka Pilot Marine
Barometer klocka Pilot Marine
Barometer klocka Pilot Marine
Barometer klocka Pilot Marine
Barometer klocka Pilot Marine
Barometer klocka Pilot Marine
Barometer klocka Pilot Marine

Klubbat för:

10 000 SEK

1 500 SEK

PILOT MARINE, barometer, klocka, 1900-talets andra hälft, mässing, diameter ca 22,5 cm

Smärre ytskador

609683

2019-01-30