Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, ek, totalhöjd 220 cm, lod, pendel och nyckel finns

Slitage, sprickor

609687

2019-01-30