Fåtöljer i rotting

Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting
Fåtöljer i rotting

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, sannolikt ´´Porto´´ från Wikholm Design, 1900-talets slut, ek med ryggstöd och sitser i rotting, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, märken, fläckar, rottningen med skador

609691

2019-01-30