Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALVAR AALTO, ´´80B´´ matbord, 1900-talets slut, Artek, bordsskivan och L-benen i svart lackad björk, höjd ca 72, 100x60 cm
Bruksslitage
609692
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här