Alvar Aalto ´´80B´´ matbord

Alvar Aalto ´´80B´´ matbord
Alvar Aalto ´´80B´´ matbord
Alvar Aalto ´´80B´´ matbord
Alvar Aalto ´´80B´´ matbord
Alvar Aalto ´´80B´´ matbord
Alvar Aalto ´´80B´´ matbord
Alvar Aalto ´´80B´´ matbord
Alvar Aalto ´´80B´´ matbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, ´´80B´´ matbord, 1900-talets slut, Artek, bordsskivan och L-benen i svart lackad björk, höjd ca 72, 100x60 cm

Bruksslitage

609692

2019-01-31