Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MONOGRAMISTEN IS (1900-tal): Skuta i farled, monogramsignerad IS olja på duk, upplimmad på pannå, ca 37x50 cm
609698
2019-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här