Soffa empirestil

Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil
Soffa empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, empirestil, 1900-talets början, fanérad i betsat mahogny med djuphäftad klädsel i rött skinn, sitthöjd ca 42 cm, längd ca 206x67 cm

Slitage, torrsprickor i fanéring, fanéeringsskador, retuschering, lagningar

609701

2019-01-30