Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOBAKSBURK, 1800-talets slut, bemalat järn, märkt JPS 1882, höjd (ink locket) ca 24 cm
Bruksslitage, ställvis förlust av färg
609706
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här