Tobaksburk järn

Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn
Tobaksburk järn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOBAKSBURK, 1800-talets slut, bemalat järn, märkt JPS 1882, höjd (ink locket) ca 24 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av färg

609706

2019-01-31