Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, blombord, 1 par, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, kopplad benställning i teak, insats av rostfritt stål, blombordets höjd 42, 75x26 cm
Smärre bruksslitage
609712
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här