UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, Blombord

Klubbat för:

6 600 SEK

6 000 SEK

UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, blombord, 1 par, Luxus, Vittsjö, 1960-tal, kopplad benställning i teak, insats av rostfritt stål, blombordets höjd 42, 75x26 cm

Smärre bruksslitage

609712

2019-01-31