Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

TAKARMATUR, troligen Alice Nordin, Böhlmarks, tidigt 1900-tal, gjuten i brons, 7 glödlampshållare, höjd ca 92, diameter 54 cm

Skärm med repor

609717

2019-01-30