Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
200 EUR
KARL EMANUEL JANSSON (1846-1874) Stuginteriör, osignerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 12x15 cm
Intygar, Ingeborg Lönnblad
609745
2019-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här