Risto Suomi

Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi
Risto Suomi

Klubbat för:

1 350 EUR

Utropspris

1 200 EUR

RISTO SUOMI (född 1951): "Suite", signerad samt daterad 1984-85, olja på duk, 178x150 cm

Utställning: Biennalen i Sao Paulo 1985

609748

2019-01-30