Einar Michelsen, oljemålning
2019-02-02
609751
| Klubbat belopp | 100 EUR |
| Utropspris | 200 EUR |
EINAR MICHELSEN (1890-?): Efter stormen, signerad, olja på duk, 85x115 cm