Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK OLSSON (1901-1986): "Kväll Herat Afghanistan", akvarell, signerad och daterad Erik Olsson Sanda 64, bildyta ca 20,5x33 cm
609776
2019-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här