Erik Olsson pastell

Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSSON (1901-1986): "Kväll Herat Afghanistan", akvarell, signerad och daterad Erik Olsson Sanda 64, bildyta ca 20,5x33 cm

609776

2019-02-01