Sextant C Plath

Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath
Sextant C Plath

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEXTANT, C. Plath, (Hamburg),1900-talets andra hälft, delvis svartlackerad, mässing, i mahognylåda

Nyckel till låda finns, smärre slitage

609778

2019-01-30