Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Sydeuropa, 1800/1900-tal): Kvinna med kärl, signerad K.C.n, olja på duk, 52x40 cm
smärre färgbortfall
609792
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här