Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal, uppsats med hylla, två lådor, dekorativa beslag samt handtag i brons, bemålat mönster på lådorna, nyckel finns, höjd ca 106 samt 102x58 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

609818

2019-01-31