Skrivbord
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal, uppsats med hylla, två lådor, dekorativa beslag samt handtag i brons, bemålat mönster på lådorna, nyckel finns, höjd ca 106 samt 102x58 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
609818
2019-01-31