Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1940/50-tal, flyttbara hyllplan samt lådor, fanér i björk, senare ditsatta floraplanscher, nycklar finns, höjd ca 116 samt 147x49 cm

Renoverat, kompletterat, smärre slitage

609828

2019-01-30