Byrå med stenskiv sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, sengustaviansk stil, fanerad i mahogny, mässingsdetaljer, höjd 82, 85x49 cm

Nyckel saknas, ytskador samt lösa mässingsdetaljer

609832

2019-01-30