Tittskåpsbilder 1700-tal

Tittskåpsbilder 1700-tal
Tittskåpsbilder 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TITTSKÅPSBILDER, 2 st., kolorerade kopparstick, 1700-talets andra hälft, motiv från Prag samt "Le Port De Brest", ca 24,5x38 resp. 26x38,5 cm

Fläckar, hanteringsveck

609833

2019-01-30