Kryddhylla

Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla
Kryddhylla

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRYDDHYLLA, 1900-talets första hälft, bemålat trä samt glas, etikettmärkt och i glaset Reda, höjd 29 samt 19x60,5 cm

En burk med spricka i glaset, slitage

609859

2019-01-31