Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

SPELDOSA, cylindermodell, tidigt 1900-tal, svartlackerat träschatull, med sju olika melodier, höjd ca 14, 52x19 cm

Slitage, fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

609864

2019-01-30