Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, silver, rokokostil, för 3 ljus vardera, stämplade C.G. Hallberg, Stockholm 1942, höjd ca 38 cm, vikt ca 1149 g
Gravyr, en fot med bucklor
609871
2019-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här