Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, silver, rokokostil, för 3 ljus vardera, stämplade C.G. Hallberg, Stockholm 1942, höjd ca 38 cm, vikt ca 1149 g

Gravyr, en fot med bucklor

609871

2019-01-30