Lennart Rohde färglitografi

Lennart Rohde färglitografi
Lennart Rohde färglitografi
Lennart Rohde färglitografi
Lennart Rohde färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1987, 117/250, färglitografi, bladmått ca 56x79 cm

609877

2019-01-30