Märklin tågbana

Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana
Märklin tågbana

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MÄRKLIN, tågbana, spår Ho, 1900-talets andra hälft, bestående av ellok 3039, diesellok 3080, ånglok 3029, 89005 samt 89028, 4 passagerarvagnar, 12 godsvagnar i varierande utförande, 2 järvägskorsningar 7390, 2 broar 7163, transformator, samt. 1 ej genomgången kartong med div. rälssektioner, växlar etc.

Kuntoraportti

Rälsen ej genomgången, bruksslitage på samtliga delar, somliga i orginalemballage, funktionerna ej testade, SAV garanterar ej funktionerna

609890

Päivämäärä:

2019-01-31