Vitrinskåp Louis XV-stil 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, brickmärkt, Stiletto, Möbelaktiebolaget Gustaf Lundgren Malmö, fanerad i mahogny, dekorativa beslag i mässing, 3 flyttbara hyllplan, invändigt klädd med textil material, höjd ca 143, 73x36 cm

Kuntoraportti

Repor, märken

609907

Päivämäärä:

2019-02-05