Vitrinskåp Louis XV-stil 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-talets mitt, brickmärkt, Stiletto, Möbelaktiebolaget Gustaf Lundgren Malmö, fanerad i mahogny, dekorativa beslag i mässing, 3 flyttbara hyllplan, invändigt klädd med textil material, höjd ca 143, 73x36 cm
Kuntoraportti
Repor, märken
609907
Päivämäärä:
2019-02-05