Kökssoffa omkring 1900

Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900
Kökssoffa omkring 1900

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSSOFFA, omrking första hälften av 1900-talet, bemålad i vitt, sitthöjd ca 47, längd ca 200 cm

Bruksslitage

609915

2019-01-30