Fåtölj Pegasus England 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, "Pegasus", England, 1900-tal, rött skinn, djuphäftad rygg, lös sittplymå, hjultrissor, höjd ca 93, sitthöjd 46 cm

Slitage, mindre skada

609917

2019-02-05