Barskåp 1940-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanér i mahogny, beslag i mässing, bakomliggande hyllinredning, invändigt delvis rödlackerad, skiva i spegelglas, utrdagbar glasad skiva, höjd ca 123, 43x85 cm
Mindre märken
609918
2019-01-30