Barskåp 1940-tal

Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal
Barskåp 1940-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, fanér i mahogny, beslag i mässing, bakomliggande hyllinredning, invändigt delvis rödlackerad, skiva i spegelglas, utrdagbar glasad skiva, höjd ca 123, 43x85 cm

Mindre märken

609918

2019-01-30