Carl Malmsten matgrupp
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL MALMSTEN, matgrupp, 11 dlr "Ambassadör", , bestående av 8 stolar, 2 karmstolar, bord, bordets höjd 74, 160x110, 3 iläggskivor med sarg 58 cm, stolarnas sitthöjd ca 45 cm
Slitage, stolar med lagningar, ställvis blekt
609925
2019-01-30