Tommy Persson blandteknik

Tommy Persson blandteknik
Tommy Persson blandteknik
Tommy Persson blandteknik
Tommy Persson blandteknik
Tommy Persson blandteknik
Tommy Persson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOMMY PERSSON, samtida, "Katten Strisse", monogramsignerad TP, daterad 2001, blandteknik på pannå, ca 40x50 cm

609926

2019-01-31