Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMMY PERSSON, samtida, "Katten Strisse", monogramsignerad TP, daterad 2001, blandteknik på pannå, ca 40x50 cm
609926
2019-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här