Sergej Baskokow pastell 1919

Sergej Baskokow pastell 1919
Sergej Baskokow pastell 1919
Sergej Baskokow pastell 1919
Sergej Baskokow pastell 1919
Sergej Baskokow pastell 1919
Sergej Baskokow pastell 1919

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERGEJ BASKAKOW (1900-tal): Symbolistiskt naturlandskap, signerad och daterad S Baskakow 1919, pastell, ca 68x48 cm

609934

2019-01-30