Peter Dahl
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER DAHL, (född 1934): Ulla Winblad Gestalt, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 42x28,5 cm
Kuntoraportti
609942
Päivämäärä:
2019-01-30