Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PETER DAHL, (född 1934): Ulla Winblad Gestalt, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 42x28,5 cm

Kuntoraportti

609942

Päivämäärä:

2019-01-30