Matsalsbord England

Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England
Matsalsbord England

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSBORD, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, pelarfot, fotavslut i mässing, 3 iläggskivor, höjd 73, 96x96 cm skivorna 63 cm vardera

Mindre repor

609952

2019-01-30