Pierre Alechinsky litografi

Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (Belgien, född 1927): Komposition, signerad samt numrerad 22/99, färgetsning, ca 39x48 cm

609956

2019-02-05