efter Rafael 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RAFAEL, efter (1800-tal): Jungfru Maria med Jesusbarnet och Johannes Döparen, olja på duk, 103x80 cm

609966

2019-02-13