Samiska knivar

Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK TUOLJA, knivar, 2 st, samearbeten signerad ET, smidda blad, 22,5 resp. 24,5cm

Kortare kniven med spricka i läderhylsan o baljan, bruksslitage

609984

2019-02-12