Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK TUOLJA, knivar, 2 st, samearbeten signerad ET, smidda blad, 22,5 resp. 24,5cm
Kortare kniven med spricka i läderhylsan o baljan, bruksslitage
609984
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här