Skåp 1800-talets slut

Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut
Skåp 1800-talets slut

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets slut, skuren dekor, fanerat med bl.a. ek och rot, invändigt med 2 hyllplan i glas, höjd ca 193, 100x46 cm, nyckel finns

skadat lås svårt att låsa, slitage

609996

2019-02-01