Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, skuren dekor, fanerat med bl.a. ek och rot, invändigt med 2 hyllplan i glas, höjd ca 193, 100x46 cm, nyckel finns
skadat lås svårt att låsa, slitage
609996
2019-02-01