Matsalsbord

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, med 3 iläggsskivor varav 2 med sarg, nedfällbart stödben, höjd ca 75, diameter 110 cm, skivorna á 60 cm, total längd 290 cm

Bruksslitage

610006

2019-02-01