Matsalsbord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSBORD, fanerat i mahogny, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, med 3 iläggsskivor varav 2 med sarg, nedfällbart stödben, höjd ca 75, diameter 110 cm, skivorna á 60 cm, total längd 290 cm
Bruksslitage
610006
2019-02-01