Elis Åslund oljemålning

Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning
Elis Åslund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIS ÅSLUND (1872-1956): Kustmotiv med björk, signerad Elis Åslund, olja på duk, ca 121x140 cm

610010

2019-02-02