Schuco mekaniska leksaker
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SCHUCO, 4 dlr., mekaniska leksaker, 1940/50-tal, modellbil "Schuco 3000, den avståndsstyrda bilen", i orginalask med tillbehör, modellbil "Schuco Akustico 2002", motorcykel med sidovagn och dansande mus, längd ca 9-14 cm
Bruksslitage, smuts, musen saknar en hand och mössa, ej funktionstestade
610034
2019-02-01