Schuco mekaniska leksaker

Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker
Schuco mekaniska leksaker

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHUCO, 4 dlr., mekaniska leksaker, 1940/50-tal, modellbil "Schuco 3000, den avståndsstyrda bilen", i orginalask med tillbehör, modellbil "Schuco Akustico 2002", motorcykel med sidovagn och dansande mus, längd ca 9-14 cm

Bruksslitage, smuts, musen saknar en hand och mössa, ej funktionstestade

610034

2019-02-01