Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO, 1900-talets slut, hälft, figurin, Goebel, Tyskland, föreställande kvinna i rött och blått, monterad på sockel, brickmärkt undertill, höjd ca 25 cm

Mindre färgbortfall, smärre slitage

610061

2019-01-31